sobota , 25 maj 2024
Polecamy
Strona główna » Własny biznes » Kasy fiskalne marki Posnet – optymalne rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa
Kasy fiskalne marki Posnet – optymalne rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa

Kasy fiskalne marki Posnet – optymalne rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa

Obowiązujące w Polsce przepisy, dotyczące kas rejestrujących powodują, że większość przedsiębiorców obsługująca klientów indywidualnych zobligowana jest do rejestrowania obrotu i wydawania paragonów fiskalnych. Producenci technologii sprzedaży tworzą coraz to doskonalsze, bardziej funkcjonalne i różnorodne kasy fiskalne. Dzięki temu urządzenie adekwatne do potrzeb znajdzie zarówno stomatolog, mechanik, prawnik, jak i restaurator, sklepikarz, czy kwiaciarz. Możliwości dzisiejszych rozwiązań dla handlu warto prześledzić na konkretnych przykładach. Doskonale nadają się do tego kasy fiskalne marki Posnet, czyli urządzenia tworzone przez rodzimego producenta.

Posnet Mobile HS EJ – Małe gabaryty, ogrom mozliwości

posnet-mobile-hs-ejPosnet Mobile HS EJ to najmniejsza kasa fiskalna na polskim rynku. Została stworzona z myślą o pracy mobilnej. Doskonale sprawdzi się  zatem przy typowym handlu obwoźnym. Jednak jej nowoczesne parametry i design powodują, że  mogą po nią sięgnąć także lekarze w trakcie wizyt domowych, prawnicy, kiedy spotkanie z klientem odbywa się poza kancelarią, czy zyskujące na popularności grupy zawodowe: mobilne kosmetyczki, czy fryzjerki, oferujące usługę z dojazdem do klientki.

Urządzenie marki Posnet wymiarami przypomina smartfona lub przenośny terminal płatniczy. Kasę można z łatwością przewozić w torebce, plecaku lub schowku samochodowym. Niewielkie gabaryty nie są jedyną zaletą Mobile HS EJ. Urządzenie archiwizuje kopie paragonów fiskalnych w formie elektronicznej, obsługuje nawet do 4 000 pozycji w bazie towarowej oraz drukuje z prędkością 22 linii tekstu na sekundę – opowiada Marcin Ciechowicz, ekspert Polskiego Centrum Kas Fiskalnych.

Czytaj więcej o kasie fiskalnej Posnet Mobile HS EJ tutaj: www.posnet-mobile.pl

Posnet Revo – ergonomia i design

posnet-revoRevo to jedno z nowszych urządzeń marki Posnet. Kasa ta, to nie tylko nowoczesna konstrukcja i zaawansowane parametry techniczne, wśród których trzeba wymienić funkcję kaso-wagi, 3 porty USB, szybkie i niezawodne drukowanie paragonów, graficzne wyświetlacze, czy multikomunikację. To przede wszystkim urządzenie dla przedsiębiorców, dla których najistotniejsze jest dbanie o pozytywny wizerunek biznesu,a atrakcyjny design urządzeń stosowanych w ich firmach to priorytet. Tutaj Revo sprawdzi się idealnie, ze względu na aż 6 wersji kolorystycznych: śnieżna biel, limonkowa zieleń, słoneczny żółty, błękit oceanu, ognista czerwień i elegancki fiolet. Wygląd oraz możliwości urządzenia fiskalnego można dziś w pełni dostosować do potrzeb przedsiębiorcy.

Czytaj więcej o kasie fiskalnej Posnet Revo tutaj: www.posnet-revo.pl

Posnet Neo XL EJ – nie straszny jej żaden system sprzedaży

posnet-neo-xl-ejPosnet Neo XL EJ jest urządzeniem fiskalnym, które doskonale sprawdzi się w dużym lub średnim sklepie lub restauracji. Sprosta sporemu, a nawet dużemu natężeniu ruchu i konieczności wystawiania wielu paragonów każdego dnia. Co decyduje o tym, że to średniej wielkości urządzenie, tak doskonale spisuje się w trudnych sytuacjach? O tym opowie ekspert:

Neo XL EJ to systemowa kasa fiskalna. Model ten pozwala na płynną współpracę z wieloma urządzeniami jednocześnie, np. komputerem, czytnikiem kodów, terminalem płatniczym czy też szufladą kasową. Kasę można także kompleksowo zintegrować z szalką ważącą, która pozwoli na obsługę towarów o masie do 15 kg. Ponadto, Neo XL EJ umożliwi prowadzenie szybkiej sprzedaży przy użyciu 104 skrótów klawiszowych – tłumaczy Marcin Ciechowicz.

Czytaj więcej o kasie fiskalnej Posnet Neo XL EJ tutaj: www.posnet-neo.pl

Rynek kas fiskalnych ciągle się zmienia. Producenci prześcigają się w konstruowaniu kas, które w małych gabarytach skrywają ogromne możliwości i funkcjonalności przynależne dotychczas urządzeniom z wyższego segmentu, starając się jednak zachować pewien podział, która ułatwi wybór urządzenia dla danej działalności. Wszystko po to, aby praca była komfortowa i zautomatyzowana, a w konsekwencji – przynosiła lepsze rezultaty.

10.00 avg. rating (88% score) - 2 votes

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Oznaczone pola są wymagane. *

*

Scroll To Top