środa , 18 maj 2022
Polecamy
Strona główna » Zdrowie i uroda » Modne oko, czyli kolorowe soczewki
Modne oko, czyli kolorowe soczewki

Modne oko, czyli kolorowe soczewki

Soczewki kontaktowe nie tylko korygują wadę wzroku, zapewniając lepszą jakość widzenia. Poprawiają także samoocenę – z jednej strony poprzez możliwość zachowania naturalnego wygląd, a z drugiej – dzięki możliwości wprowadzania drobnych poprawek kosmetycznych.

Taki efekt można osiągnąć, stosując soczewki kolorowe. Stają się one coraz bardziej popularne, ponieważ pozwalają na odmianę swojego wyglądu i podkreślenie osobowości.

Soczewki kolorowe nadadzą oczom głębi

Soczewki kolorowe sprawiają, że oczy nabierają jeszcze większej głębi. Podkreślają urodę, dodając uroku. Producenci oferują kilka rodzajów soczewek, w zależności od efektu, jaki można uzyskać.

  • Soczewki kolorowe podkreślające tęczówkę – w takich szkłach naturalny kolor tęczówki nie jest przysłaniany, a jedynie nadaje nieco inny odcień. Przeznaczone do noszenia na co dzień.
  • Soczewki kolorowe zmieniające barwę tęczówki – pozwalają one na zmianę koloru tęczówki: z jasnej na ciemną i z ciemnej na jasną. Do wyboru jest mnóstwo kolorów, np. fioletowy, turkusowy, czerwony, itp. Przeznaczone do codziennego użytkowania.
  • Soczewki typu crazy – zmieniają nie tylko kolor tęczówki, ale także kształt źrenic. Dzięki takim szkłom możesz uzyskać oko bez źrenicy, kocie oczy z żółtą tęczówką, czy oczy z pajęczyną zamiast źrenicy. To idealny wybór na szaloną imprezę.

Kolorowe soczewki nie tylko dla osób z wadami

Kolorowe soczewki kontaktowe przeznaczone są nie tylko dla osób borykających się z wadami wzroku. Wprowadzenie przez producentów szkieł „zerówek” sprawia, że coraz chętniej sięgają po nie osoby z sokolim wzrokiem. Takie soczewki kolorowe spełniają w tym przypadku wyłącznie funkcje estetyczne – podkreślają oko i nadają spojrzeniu głębi.

Kupuj soczewki kolorowe od sprawdzonych sprzedawców

Noszenie soczewek zmieniających barwę tęczówki jest bezpieczne. Pod warunkiem, że takie szkła będą pochodziły od sprawdzonych i zaufanych producentów. Pod żadnym pozorem nie sięgaj po soczewki dające efekt powiększonych źrenic, a mające niewiadome pochodzenie. Może się bowiem okazać, że są szkodliwe z uwagi na niską przepuszczalność tlenu.

Najlepiej wybieraj sprawdzone salony optyczne i w nich kupuj soczewki kolorowe i inne, np. internetowy sklep Vision Express. To gwarancja zakupu bezpiecznych soczewek.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Oznaczone pola są wymagane. *

*

Scroll To Top