sobota , 13 kwiecień 2024
Polecamy
Strona główna » Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda

Zaręczyny podczas lotu helikopterem – zaskocz swoją drugą połówkę!

Podjęcie decyzji o założeniu rodziny jest bardzo ważne dla każdego młodego człowieka. Zwyczajowo mężczyźni proszą wybrankę swojego serca o rękę. Najczęściej odbywa się to w romantycznej atmosferze, sprzyjającej wyznaniom miłości. Czy jednak zawsze oświadczyny czy zaręczyny muszą mieć miejsce podczas kolacji przy świecach w najdroższej restauracji? Nic podobnego, mężczyzna może pokusić się o takie, które na długo zapadną w pamięci ... Czytaj dalej »

Romantyczny lot widokowy dla dwojga nad Warszawą

Romantyzm dawno wyszedł z mody? Niekoniecznie. Nie brakuje nawet wśród przedstawicieli młodych pokoleń osób o romantycznej duszy, którzy cenią sobie wzniosłe ideały i uczucie miłości ponad wszystko. To do nich kierowane są między innymi usługi polegające na organizacji romantycznego lotu widokowego dla dwojga nad Warszawą. Jak odbywa się taki lot i co wziąć pod uwagę przy korzystaniu z podobnych podniebnych ... Czytaj dalej »

Jak odnieść sukces w branży urodowej?

Posiadasz odpowiednią wiedzę i kwalifikacje do wykonywania usług kosmetycznych bądź fryzjerskich? Z pewnością chciałbyś otworzyć swój własny salon piękności. Nie zawsze jednak jest to prosta sprawa – istnieje już ich tak wiele, że może być ciężko wybić się właśnie twojej firmie. Zobacz, na co zwracać największą uwagę i co pomoże ci odnieść sukces. Wybór odpowiedniego miejsca Oprócz tego, że miejsce ... Czytaj dalej »

Dietmap czyli mobilna pomoc w walce o szczupłą sylwetkę

Od jakiegoś czasu niezmiennie, w modzie pozostaje zdrowe odżywianie, troska o szczupłą sylwetkę, a także aktywny tryb życia i uprawianie sportu. Wiąże się to ze znacznym rozwojem rynku od cateringów i poradni dietetycznych, po kluby fitness, siłownie i trenerów personalnych na każdym rogu. Rynek odpowiada na popyt kreowany przez społeczeństwo, tak więc na tej podstawie można sądzić, że zapotrzebowanie na ... Czytaj dalej »

Jakie owoce powinniśmy jeść zimą

Każda pora roku wymaga od nas tego, aby dbać o zdrowie, jednak zimą człowiek musi szczególnie o nie dbać, gdyż znaczny spadek temperatury może znacząco ochłodzić jego ciało i doprowadzić do przeziębienia. Zima w Polsce w ostatnich latach pokazuje, że jest bardzo zmienna. Jednego dnia temperatura jest wyraźnie dodatnia, kolejnego może znacznie spaść, co nie sprzyja zdrowiu. Co pozwoli nam ... Czytaj dalej »

Sztuka malowania, czyli o czym należy pamiętać przy makijażu wieczorowym.

Nie trzeba być profesjonalistką, aby móc zrobić sobie makijaż wieczorowy. Wystarczy przestrzegać kilku ważnych wskazówek, aby czuć się piękną przez całą noc. Makijaż wieczorowy musi być widoczny w blasku sztucznych reflektorów i wieczornych świateł. Dobra rada – jeśli malujesz się na wieczorowe wyjście – koniecznie zrób to przy świetle przy jakim będziesz się bawiła. Pamiętajmy, że będzie on wyglądał nieco ... Czytaj dalej »

Dobry fryzjer to stylista i psycholog w jednym

Tytuł zawiera tezę, która – jak można wnosić na podstawie wypowiedzi użytkowniczek forów internetowych – została już wielokrotnie udowodniona. Większości z nas fryzjer przestał kojarzyć się z podstarzałym panem w białym fartuchu i brzytwą w ręku. Nie jest już traktowany jako anonimowa osoba świadcząca rutynowo usługę. Coraz częściej bowiem staje się znajomym, bliższym lub dalszym, a nawet powiernikiem niektórych tajemnic. ... Czytaj dalej »

Modne oko, czyli kolorowe soczewki

Soczewki kontaktowe nie tylko korygują wadę wzroku, zapewniając lepszą jakość widzenia. Poprawiają także samoocenę – z jednej strony poprzez możliwość zachowania naturalnego wygląd, a z drugiej – dzięki możliwości wprowadzania drobnych poprawek kosmetycznych. Taki efekt można osiągnąć, stosując soczewki kolorowe. Stają się one coraz bardziej popularne, ponieważ pozwalają na odmianę swojego wyglądu i podkreślenie osobowości. Soczewki kolorowe nadadzą oczom głębi ... Czytaj dalej »

ABC cery mieszanej

Niezależnie od tego, jaki rodzaj skóry mamy, zdarza nam się na nią narzekać. Jednak właścicielki cery mieszanej często są szczególnie zdezorientowane. Jak zapewnić sobie pielęgnację dwa w jednym, tak aby była w pełni efektywna? Próby opanowania cery mieszanej to czasem czyste szaleństwo. Z jednej strony przesuszone policzki, z drugiej – niezmiennie świecąca się strefa T. W dodatku często chętnie pojawiają ... Czytaj dalej »

Leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych

Leczenie ortodontyczne stosuje się u dzieci i dorosłych ze względów zdrowotnych i estetycznych. Korekta wad zgryzu odbywa się za pomocą aparatów ruchomych i stałych. Pierwszy rodzaj aparatów stosuje się u dzieci i młodzieży, u których uzębienie nie jest w pełni ukształtowane. U dorosłych pacjentów zastosowanie mają wyłącznie aparaty stałe. Ortodoncja Kraków – gabinety ortodontyczne oferują standardowe aparaty metalowe (tytanowe, niklowe) ... Czytaj dalej »

Scroll To Top